Zseníliás szövetek

A szövet keresztirányú fonalaiként felhasznált zseníliáról kapta a nevét. Kellemes tapintásúak, tetszetősek, telt fogásúak és magas használati értékűek. A zsenília cérna tulajdonképpen egyfajta bolyhos fonal, amely készülhet akár pamutból, akár valamilyen mesterséges szálból. A szövet teltségét növelik, a felületet plasztikussá teszik, és kellemes tapintást kölcsönöznek neki. A pamutos termékek a jó nedvszívó képességük miatt, az akril vagy poliészter zseníliásak pedig egyéb kedvező tulajdonságaik, mint a jó kopásállóság , fényállóság és a könnyebb tisztíthatóság miatt előnyösek.

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás