Segéd szövetek

Egy kárpitos munkája során a különböző típusú és funkciójú segéd szöveteknek, segédanyagoknak nagy szerepe van a bútor nem látható részeinek felépítése és/vagy cseréje során. Legyen szó akár egy egyszerű kárpitcseréről, akár antik bútorok teljes restaurálásáról. A segédanyagok legfontosabb tulajdonságai: az anyag/összetétel, a szélesség, a területi sűrűség és az áruk.

Segédanyag állandóan raktárkészleten:
3 különböző molino, másnéven pikirvászon: Molino, Mű Molino és Erősített Mű Molino
Grádlik: Mintás Grádli és Pamut Grádli
Vlies vatta/Flíz vatta
Juta (zsákvászon)
Arnold szövet
Tüsnemez (Filc, tűzött nemez)

* Az árak fogyasztói árak, és az ÁFA-t tartalmazzák.

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás