Segéd szövetek

Egy kárpitos munkája során a különböző típusú és funkciójú segéd szöveteknek nagy szerepe van a bútor nem látható részeinek felépítése és/vagy cseréje során. Legyen szó akár egy egyszerű kárpitcseréről, akár antik bútorok teljes restaurálásáról.

* Az árak fogyasztói árak, és az ÁFA-t tartalmazzák.

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás