Kárpitos kellékek

Kínálatunkban széles körű bútor és kárpitos kellék választékot talál. Bútor felújításhoz, kárpitozáshoz használatos kárpitos kellékek széles választéka kategóriák szerint rendezve. Az árak fogyasztói árak és az ÁFA-t tartalmazzák.

Kárpitos Kellékek Készleten

Kárpitos kellékek

Kárpitos kellékek

Mintaboltunk nyitvatartása:
Hétfőtől – Péntekig 8:30-tól 16:30-ig.

Rövidáru

A ruházati és lakástextilipar számára nélkülözhetetlen kiegészítő anyagok, cikkek, melyek háztartási, ipari, műszaki célra használhatók.

Tömőanyagok

A kárpitozás folyamatában meglehetősen fontos szerep jut a kiválasztott töltőanyagnak. A töltőanyag mennyisége, illetve minősége határozza meg többek között a kárpitozott bútor komfort érzetét.

Segéd szövetek

Egy kárpitos munkája során a különböző típusú és funkciójú segéd szöveteknek nagy szerepe van a bútor nem látható részeinek felépítése és/vagy cseréje során. Legyen szó akár egy egyszerű kárpitcseréről, akár antik bútorok teljes restaurálásáról.

Facebook oldalunk:
https://www.facebook.com/astebutorszovet/

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás