Textilbőrök

A valódi bőrre emlékeztető felületű velúros vagy műbőr jellegű termék. Felületük a műbőr típusok esetében PVC, vagy a legtöbb új terméknél már poliuretán hab, amelynek zárt filmszerű rétege biztosítja a kopásállóságot. A velúr felülettel rendelkezőket általában poliészter száltakaró borítja. Mindkét típus a valódi bőrökre emlékeztető mintázattal van megnyomva. Forgalmazásra jó kopásállóságú , könnyen alakítható és tetszetős felületű termékeket választottunk. Ajánlatunkban nehezen éghető változat is szerepel.

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás