Síkszövetek

Sima fonalakból vagy filamens ből készült egyszínű vagy mintás bútorszövetek. Jó kopásállóságúak , és nagy igénybevételnek kitett helyekre is alkalmasak. Szilárdságukat növeli a poliészter-tartalom, amely mind a láncfonalak, mind a vetülékfonalak esetében alkalmazható. Ezek vagy terjedelmesített filamensek vagy fonási eljárással készült fonalak. A pamuttartalom a komfortos használatot segíti elő jó nedvszívó képességével.

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás