Az ASTE - Bútorszövet bemutatja:

Bombay & Karma kollekció

Zseníliás szövetekre jellemző rendkívül sűrű szövéssel készült, így biztosak lehetünk a bútorszövet tartósságában. A több évszázados szövési technika most a legmodernebb technológiai eljárásokkal és alapanyagokkal ötvöződik. A Bombay kollekció fő tulajdonságai: klasszikus szövési technika, modern gyártói körülmények, esztétikus megjelenés, mindezt európai viszonylatokban rendkívül olcsó áron.

Bombay kollekció

butorszovet-bombay-szinek-aste-butorszovet

Karma kollekció

butorszovet-karma-szinek-aste-butorszovet
7

féle színben kapható

10

féle színben kapható

2120

Ft / fm

2650

Ft / fm

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás