Velúr bútorszövetek

Bársonyos tapintás

Kötött, hurkolt vagy szövött eljárással készült termékek, amelyek velúrfelületét közvetlenül a gyártási eljárás során, vagy utólagos csiszolással, bolyhozással hozzák létre. Elterjedt változat a mikro szálaknak egy alapkelmére ragasztással történő felvitele is, amellyel különlegesen sűrű száltakaró képezhető. A velúrok nagyon magas Martindale értékű kopásállóságot is elérhetnek, ezáltal a tartós használatot is kitűnően bírják. Különleges változataik, az Aquaclean technológiával készült termékek valamennyi szennyeződéstől könnyen, vízzel megtisztíthatók. A velúrok kellemes, puha tapintásúak. Úgy a kisebb ülőbútorok, mint a nagy kárpitozott felületek bevonására kiválóan alkalmasak.

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás