Az ASTE - Bútorszövet bemutatja:

NonPlus műbőr kollekció (antibakteriális)

Egyre komolyabb elvárásoknak kell megfelelnie az intézményi, közösségi vagy éppen tömegközlekedési funkciókat betöltő létesítményeknek és ezzel együtt minden felhasznált alapanyagnak. AZ ASTE bútorszövet kínálatában régóta kaphatók “mindent tudó anyagok” de míg korábban ezek árai a csillagokat súrolták, manapság már sokkal kellemesebb árakon kaphatók. A legújabb ilyen termék a kínálatban a NonPlus műbőr, mely rengeteg szigorú követelménynek felel meg és mégis elérhető árszinten kapható. Olyan tulajdonságokat tudhat magának, mint: magas kopásállóság, fénytartósság, égéskésleltetés, antibaketerialitás, vízállóság és könnyen tisztíthatóság. Előszöri hallásra sokan nem hinnék de érdemes saját szemmel meggyőződni róla.

NonPlus műbőr kollekció

Antibakteriális bútorszövet

NonPlus műbőr kollekció színei

non plus-antibakteriális műbőr jelölt színminta

30

féle színben kapható

Weboldalunk cookie-kat használ. Az oldal használatával ehhez hozzájárulsz. További információ

Bezárás